Praktyki dla Studentów

 

Studiujesz i szukasz pracodawcy u którego mógłbyś odbyć praktyki zawodowe? Zachęcamy do złożenia aplikacji!

 

Dajemy studentom możliwość wykorzystywania wiedzy teoretycznej w praktyce, przy czym zakładamy, że student w pełni zaangażuje się do samodzielnej realizacji projektu pod okiem doświadczonych specjalistów. Dzięki temu może zmierzyć się z rzeczywistymi wyzwaniami i wykazania się własną inicjatywą i kreatywnością.

 

Praktyki realizowane się w przyjaznym, sprzyjającym rozwojowi indywidualnemu środowisku pracy, a studenci mają okazję zapoznać się z wartościami i kulturą firmy oraz systemem organizacji pracy w Elektroskandia.

 

Warunki przyjęcia studenta na praktyki:

  •     Zaświadczenie z Uczelni że jest studentem
  •     Nie przekroczone 30 lat
  •     (opcjonalnie) skierowanie z Uczelni na praktykę i/ lub umowa z daną uczelnią.

 

Na aplikacje czekamy pod przyciskiem 

 

APLIKACJA

 

 

Opinie Studentów którzy odbyli u nas praktyki:

 

Magda z Gliwic:

Chciałam Państwu bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie i wyrażenie zgody na odbycie praktyk w Elektroskandii. Dały mi one możliwość poznania nie tylko działu logistyki, czy transportu, ale także innych obszarów działania firmy. Za to należą się oczywiście również podziękowania dla wszystkich osób, które poświęciły czas, aby opowiedzieć mi o swoich działach.

Zarówno w trakcie pobytu w Gliwicach, jak i w Poznaniu, miałam okazję zobaczyć, jak teoria, której uczę się na studiach przekłada się (w większym lub mniejszym stopniu) na praktyczne działania.

 

 

Justyna z Poznania

Chciałabym podziękować za opiekę podczas moich praktyk (...). Naprawdę miło było mi z Wami współpracować. Życzę sobie, żeby pracować w przyszłości w tak zgranej i miłej  drużynie, jaką tu tworzycie.
 

Schneider ZELIO - Innowacje na każdym poziomie

Schneider ZELIO - Innowacje na każdym poziomie

2017-09-28

                  Schneider Electric wprowadził nową serię przekaźników Zelio, w skład której wchodzą przekaźniki elektromechaniczne, kontroli i monitorowania, czasowe...

...więcej

Energetab 2017

2017-08-23

Już niedługo 30 edycja targów enegretycznych Energetab w Bielsku Białej - wydarzenia, którego osobom z branży nie trzeba przedstawiać. My też tam będziemy- do zobaczenia!  

...więcej

TaśmoManiacy od 3M

TaśmoManiacy od 3M

2017-04-18

3M Ogłasza ogólnopolski konkurs „TasmoManiacy” Konkurs kierowany jest do Elektryków, którzy będą mogli zdobyć zestaw taśm 3M oraz pochwalić się swoimi instalacjami i zawalczyć o nagrodę główną....

...więcej

Nowe produkty Schneider Electric!

Nowe produkty Schneider Electric!

2017-04-03

              Schneider Electric prezentuje nową ofertę Harmony. Harmony XB4/XB5/XB7 zestawy montażowe Ø30 Nowe gama zestawów montażowych dla przycisków i...

...więcej

Please wait...
Please wait...